Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska13:17
Przychodnia13:18
Rybołowców13:19
Kasztanowa13:20
Latarnia Morska13:21
Krasickiego13:23
Brzeźno13:24
Mazurska13:25
Wczasy13:26
Dworska13:28
al. Hallera13:29
Grudziądzka13:31
Kolonia Uroda13:32
Kościuszki13:34
Mickiewicza13:35
Reja
 
13:36
0 min.
 
Wyspiańskiego13:382 min.
 
Politechnika13:426 min.
 
Miszewskiego13:437 min.
 
Jaśkowa Dolina13:459 min.
 
Klonowa13:4711 min.
 
Galeria Bałtycka13:4913 min.
 
Wojska Polskiego13:5115 min.
 
Zamenhofa13:5216 min.
 
Zajezdnia13:5317 min.
 
Strzyża PKM13:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy