Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska12:37
Przychodnia12:38
Rybołowców12:39
Kasztanowa12:40
Latarnia Morska12:41
Krasickiego12:43
Brzeźno12:44
Mazurska12:45
Wczasy12:46
Dworska12:48
al. Hallera12:49
Grudziądzka12:51
Kolonia Uroda12:52
Kościuszki12:54
Mickiewicza12:55
Reja
 
12:56
0 min.
 
Wyspiańskiego12:582 min.
 
Politechnika13:026 min.
 
Miszewskiego13:037 min.
 
Jaśkowa Dolina13:059 min.
 
Klonowa13:0711 min.
 
Galeria Bałtycka13:0913 min.
 
Wojska Polskiego13:1115 min.
 
Zamenhofa13:1216 min.
 
Zajezdnia13:1317 min.
 
Strzyża PKM13:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy