Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska12:17
Przychodnia12:18
Rybołowców12:19
Kasztanowa12:20
Latarnia Morska12:21
Krasickiego12:23
Brzeźno12:24
Mazurska12:25
Wczasy12:26
Dworska12:28
al. Hallera12:29
Grudziądzka12:31
Kolonia Uroda12:32
Kościuszki12:34
Mickiewicza12:35
Reja
 
12:36
0 min.
 
Wyspiańskiego12:382 min.
 
Politechnika12:426 min.
 
Miszewskiego12:437 min.
 
Jaśkowa Dolina12:459 min.
 
Klonowa12:4711 min.
 
Galeria Bałtycka12:4913 min.
 
Wojska Polskiego12:5115 min.
 
Zamenhofa12:5216 min.
 
Zajezdnia12:5317 min.
 
Strzyża PKM12:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy