Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska11:37
Przychodnia11:38
Rybołowców11:39
Kasztanowa11:40
Latarnia Morska11:41
Krasickiego11:43
Brzeźno11:44
Mazurska11:45
Wczasy11:46
Dworska11:48
al. Hallera11:49
Grudziądzka11:51
Kolonia Uroda11:52
Kościuszki11:54
Mickiewicza11:55
Reja
 
11:56
0 min.
 
Wyspiańskiego11:582 min.
 
Politechnika12:026 min.
 
Miszewskiego12:037 min.
 
Jaśkowa Dolina12:059 min.
 
Klonowa12:0711 min.
 
Galeria Bałtycka12:0913 min.
 
Wojska Polskiego12:1115 min.
 
Zamenhofa12:1216 min.
 
Zajezdnia12:1317 min.
 
Strzyża PKM12:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy