Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Nowy Port Oliwska10:57
Przychodnia10:58
Rybołowców10:59
Kasztanowa11:00
Latarnia Morska11:01
Krasickiego11:03
Brzeźno11:04
Mazurska11:05
Wczasy11:06
Dworska11:08
al. Hallera11:09
Grudziądzka11:11
Kolonia Uroda11:12
Kościuszki11:14
Mickiewicza11:15
Reja
 
11:16
0 min.
 
Wyspiańskiego11:182 min.
 
Politechnika11:226 min.
 
Miszewskiego11:237 min.
 
Jaśkowa Dolina11:259 min.
 
Klonowa11:2711 min.
 
Galeria Bałtycka11:2913 min.
 
Wojska Polskiego11:3115 min.
 
Zamenhofa11:3216 min.
 
Zajezdnia11:3317 min.
 
Strzyża PKM11:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy