Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska10:37
Przychodnia10:38
Rybołowców10:39
Kasztanowa10:40
Latarnia Morska10:41
Krasickiego10:43
Brzeźno10:44
Mazurska10:45
Wczasy10:46
Dworska10:48
al. Hallera10:49
Grudziądzka10:51
Kolonia Uroda10:52
Kościuszki10:54
Mickiewicza10:55
Reja
 
10:56
0 min.
 
Wyspiańskiego10:582 min.
 
Politechnika11:026 min.
 
Miszewskiego11:037 min.
 
Jaśkowa Dolina11:059 min.
 
Klonowa11:0711 min.
 
Galeria Bałtycka11:0913 min.
 
Wojska Polskiego11:1115 min.
 
Zamenhofa11:1216 min.
 
Zajezdnia11:1317 min.
 
Strzyża PKM11:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy