Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska08:57
Przychodnia08:58
Rybołowców08:59
Kasztanowa09:00
Latarnia Morska09:01
Krasickiego09:03
Brzeźno09:04
Mazurska09:05
Wczasy09:06
Dworska09:08
al. Hallera09:09
Grudziądzka09:11
Kolonia Uroda09:12
Kościuszki09:14
Mickiewicza09:15
Reja
 
09:16
0 min.
 
Wyspiańskiego09:182 min.
 
Politechnika09:226 min.
 
Miszewskiego09:237 min.
 
Jaśkowa Dolina09:259 min.
 
Klonowa09:2711 min.
 
Galeria Bałtycka09:2913 min.
 
Wojska Polskiego09:3115 min.
 
Zamenhofa09:3216 min.
 
Zajezdnia09:3317 min.
 
Strzyża PKM09:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy