Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska08:03
Przychodnia08:04
Rybołowców08:05
Kasztanowa08:06
Latarnia Morska08:07
Krasickiego08:09
Brzeźno08:10
Mazurska08:11
Wczasy08:12
Dworska08:14
al. Hallera08:15
Grudziądzka08:17
Kolonia Uroda08:18
Kościuszki08:20
Mickiewicza08:21
Reja
 
08:22
0 min.
 
Wyspiańskiego08:242 min.
 
Politechnika08:286 min.
 
Miszewskiego08:297 min.
 
Jaśkowa Dolina08:319 min.
 
Klonowa08:3311 min.
 
Galeria Bałtycka08:3513 min.
 
Wojska Polskiego08:3715 min.
 
Zamenhofa08:3816 min.
 
Zajezdnia08:3917 min.
 
Strzyża PKM08:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy