Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska19:18
Przychodnia19:19
Rybołowców19:20
Kasztanowa19:21
Latarnia Morska19:22
Krasickiego19:24
Brzeźno19:25
Mazurska19:26
Wczasy19:27
Dworska19:29
al. Hallera19:30
Grudziądzka19:32
Kolonia Uroda19:33
Kościuszki19:35
Mickiewicza19:36
Reja
 
19:37
0 min.
 
Wyspiańskiego19:392 min.
 
Politechnika19:425 min.
 
Miszewskiego19:436 min.
 
Jaśkowa Dolina19:458 min.
 
Klonowa19:469 min.
 
Galeria Bałtycka19:4811 min.
 
Wojska Polskiego19:5013 min.
 
Zamenhofa19:5114 min.
 
Zajezdnia19:5215 min.
 
Strzyża PKM19:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy