Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska18:18
Przychodnia18:19
Rybołowców18:20
Kasztanowa18:21
Latarnia Morska18:22
Krasickiego18:24
Brzeźno18:25
Mazurska18:26
Wczasy18:27
Dworska18:29
al. Hallera18:30
Grudziądzka18:32
Kolonia Uroda18:33
Kościuszki18:35
Mickiewicza18:36
Reja
 
18:37
0 min.
 
Wyspiańskiego18:392 min.
 
Politechnika18:425 min.
 
Miszewskiego18:436 min.
 
Jaśkowa Dolina18:458 min.
 
Klonowa18:469 min.
 
Galeria Bałtycka18:4811 min.
 
Wojska Polskiego18:5013 min.
 
Zamenhofa18:5114 min.
 
Zajezdnia18:5215 min.
 
Strzyża PKM18:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy