Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska16:18
Przychodnia16:19
Rybołowców16:20
Kasztanowa16:21
Latarnia Morska16:22
Krasickiego16:24
Brzeźno16:25
Mazurska16:26
Wczasy16:27
Dworska16:29
al. Hallera16:30
Grudziądzka16:32
Kolonia Uroda16:33
Kościuszki16:35
Mickiewicza16:36
Reja
 
16:37
0 min.
 
Wyspiańskiego16:392 min.
 
Politechnika16:425 min.
 
Miszewskiego16:436 min.
 
Jaśkowa Dolina16:458 min.
 
Klonowa16:469 min.
 
Galeria Bałtycka16:4811 min.
 
Wojska Polskiego16:5013 min.
 
Zamenhofa16:5114 min.
 
Zajezdnia16:5215 min.
 
Strzyża PKM16:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy