Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska14:38
Przychodnia14:39
Rybołowców14:40
Kasztanowa14:41
Latarnia Morska14:42
Krasickiego14:44
Brzeźno14:45
Mazurska14:46
Wczasy14:47
Dworska14:49
al. Hallera14:50
Grudziądzka14:52
Kolonia Uroda14:53
Kościuszki14:55
Mickiewicza14:56
Reja
 
14:57
0 min.
 
Wyspiańskiego14:592 min.
 
Politechnika15:025 min.
 
Miszewskiego15:036 min.
 
Jaśkowa Dolina15:058 min.
 
Klonowa15:069 min.
 
Galeria Bałtycka15:0811 min.
 
Wojska Polskiego15:1013 min.
 
Zamenhofa15:1114 min.
 
Zajezdnia15:1215 min.
 
Strzyża PKM15:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy