Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska13:38
Przychodnia13:39
Rybołowców13:40
Kasztanowa13:41
Latarnia Morska13:42
Krasickiego13:44
Brzeźno13:45
Mazurska13:46
Wczasy13:47
Dworska13:49
al. Hallera13:50
Grudziądzka13:52
Kolonia Uroda13:53
Kościuszki13:55
Mickiewicza13:56
Reja
 
13:57
0 min.
 
Wyspiańskiego13:592 min.
 
Politechnika14:025 min.
 
Miszewskiego14:036 min.
 
Jaśkowa Dolina14:058 min.
 
Klonowa14:069 min.
 
Galeria Bałtycka14:0811 min.
 
Wojska Polskiego14:1013 min.
 
Zamenhofa14:1114 min.
 
Zajezdnia14:1215 min.
 
Strzyża PKM14:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy