Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska12:38
Przychodnia12:39
Rybołowców12:40
Kasztanowa12:41
Latarnia Morska12:42
Krasickiego12:44
Brzeźno12:45
Mazurska12:46
Wczasy12:47
Dworska12:49
al. Hallera12:50
Grudziądzka12:52
Kolonia Uroda12:53
Kościuszki12:55
Mickiewicza12:56
Reja
 
12:57
0 min.
 
Wyspiańskiego12:592 min.
 
Politechnika13:025 min.
 
Miszewskiego13:036 min.
 
Jaśkowa Dolina13:058 min.
 
Klonowa13:069 min.
 
Galeria Bałtycka13:0811 min.
 
Wojska Polskiego13:1013 min.
 
Zamenhofa13:1114 min.
 
Zajezdnia13:1215 min.
 
Strzyża PKM13:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy