Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska07:23
Przychodnia07:24
Rybołowców07:25
Kasztanowa07:26
Latarnia Morska07:27
Krasickiego07:29
Brzeźno07:30
Mazurska07:31
Wczasy07:32
Dworska07:34
al. Hallera07:35
Grudziądzka07:37
Kolonia Uroda07:38
Kościuszki07:40
Mickiewicza07:41
Reja
 
07:42
0 min.
 
Wyspiańskiego07:442 min.
 
Politechnika07:486 min.
 
Miszewskiego07:497 min.
 
Jaśkowa Dolina07:519 min.
 
Klonowa07:5311 min.
 
Galeria Bałtycka07:5513 min.
 
Wojska Polskiego07:5715 min.
 
Zamenhofa07:5816 min.
 
Zajezdnia07:5917 min.
 
Strzyża PKM08:0018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy