Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska11:38
Przychodnia11:39
Rybołowców11:40
Kasztanowa11:41
Latarnia Morska11:42
Krasickiego11:44
Brzeźno11:45
Mazurska11:46
Wczasy11:47
Dworska11:49
al. Hallera11:50
Grudziądzka11:52
Kolonia Uroda11:53
Kościuszki11:55
Mickiewicza11:56
Reja
 
11:57
0 min.
 
Wyspiańskiego11:592 min.
 
Politechnika12:025 min.
 
Miszewskiego12:036 min.
 
Jaśkowa Dolina12:058 min.
 
Klonowa12:069 min.
 
Galeria Bałtycka12:0811 min.
 
Wojska Polskiego12:1013 min.
 
Zamenhofa12:1114 min.
 
Zajezdnia12:1215 min.
 
Strzyża PKM12:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy