Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska11:18
Przychodnia11:19
Rybołowców11:20
Kasztanowa11:21
Latarnia Morska11:22
Krasickiego11:24
Brzeźno11:25
Mazurska11:26
Wczasy11:27
Dworska11:29
al. Hallera11:30
Grudziądzka11:32
Kolonia Uroda11:33
Kościuszki11:35
Mickiewicza11:36
Reja
 
11:37
0 min.
 
Wyspiańskiego11:392 min.
 
Politechnika11:425 min.
 
Miszewskiego11:436 min.
 
Jaśkowa Dolina11:458 min.
 
Klonowa11:469 min.
 
Galeria Bałtycka11:4811 min.
 
Wojska Polskiego11:5013 min.
 
Zamenhofa11:5114 min.
 
Zajezdnia11:5215 min.
 
Strzyża PKM11:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy