Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska10:38
Przychodnia10:39
Rybołowców10:40
Kasztanowa10:41
Latarnia Morska10:42
Krasickiego10:44
Brzeźno10:45
Mazurska10:46
Wczasy10:47
Dworska10:49
al. Hallera10:50
Grudziądzka10:52
Kolonia Uroda10:53
Kościuszki10:55
Mickiewicza10:56
Reja
 
10:57
0 min.
 
Wyspiańskiego10:592 min.
 
Politechnika11:025 min.
 
Miszewskiego11:036 min.
 
Jaśkowa Dolina11:058 min.
 
Klonowa11:069 min.
 
Galeria Bałtycka11:0811 min.
 
Wojska Polskiego11:1013 min.
 
Zamenhofa11:1114 min.
 
Zajezdnia11:1215 min.
 
Strzyża PKM11:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy