Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska09:38
Przychodnia09:39
Rybołowców09:40
Kasztanowa09:41
Latarnia Morska09:42
Krasickiego09:44
Brzeźno09:45
Mazurska09:46
Wczasy09:47
Dworska09:49
al. Hallera09:50
Grudziądzka09:52
Kolonia Uroda09:53
Kościuszki09:55
Mickiewicza09:56
Reja
 
09:57
0 min.
 
Wyspiańskiego09:592 min.
 
Politechnika10:025 min.
 
Miszewskiego10:036 min.
 
Jaśkowa Dolina10:058 min.
 
Klonowa10:069 min.
 
Galeria Bałtycka10:0811 min.
 
Wojska Polskiego10:1013 min.
 
Zamenhofa10:1114 min.
 
Zajezdnia10:1215 min.
 
Strzyża PKM10:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy