Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska08:58
Przychodnia08:59
Rybołowców09:00
Kasztanowa09:01
Latarnia Morska09:02
Krasickiego09:04
Brzeźno09:05
Mazurska09:06
Wczasy09:07
Dworska09:09
al. Hallera09:10
Grudziądzka09:12
Kolonia Uroda09:13
Kościuszki09:15
Mickiewicza09:16
Reja
 
09:17
0 min.
 
Wyspiańskiego09:192 min.
 
Politechnika09:214 min.
 
Miszewskiego09:225 min.
 
Jaśkowa Dolina09:247 min.
 
Klonowa09:258 min.
 
Galeria Bałtycka09:2710 min.
 
Wojska Polskiego09:2912 min.
 
Zamenhofa09:3013 min.
 
Zajezdnia09:3114 min.
 
Strzyża PKM09:3215 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy