Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska07:39
Przychodnia07:40
Rybołowców07:41
Kasztanowa07:42
Latarnia Morska07:43
Krasickiego07:45
Brzeźno07:46
Mazurska07:47
Wczasy07:48
Dworska07:50
al. Hallera07:51
Grudziądzka07:53
Kolonia Uroda07:54
Kościuszki07:56
Mickiewicza07:57
Reja
 
07:58
0 min.
 
Wyspiańskiego08:002 min.
 
Politechnika08:024 min.
 
Miszewskiego08:035 min.
 
Jaśkowa Dolina08:057 min.
 
Klonowa08:068 min.
 
Galeria Bałtycka08:0810 min.
 
Wojska Polskiego08:1012 min.
 
Zamenhofa08:1113 min.
 
Zajezdnia08:1214 min.
 
Strzyża PKM08:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy