Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska07:09
Przychodnia07:10
Rybołowców07:11
Kasztanowa07:12
Latarnia Morska07:13
Krasickiego07:15
Brzeźno07:16
Mazurska07:17
Wczasy07:18
Dworska07:20
al. Hallera07:21
Grudziądzka07:23
Kolonia Uroda07:24
Kościuszki07:26
Mickiewicza07:27
Reja
 
07:28
0 min.
 
Wyspiańskiego07:302 min.
 
Politechnika07:324 min.
 
Miszewskiego07:335 min.
 
Jaśkowa Dolina07:357 min.
 
Klonowa07:368 min.
 
Galeria Bałtycka07:3810 min.
 
Wojska Polskiego07:4012 min.
 
Zamenhofa07:4113 min.
 
Zajezdnia07:4214 min.
 
Strzyża PKM07:4315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy