Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska04:39
Przychodnia04:40
Rybołowców04:41
Kasztanowa04:42
Latarnia Morska04:43
Krasickiego04:45
Brzeźno04:46
Mazurska04:47
Wczasy04:48
Dworska04:50
al. Hallera04:51
Grudziądzka04:53
Kolonia Uroda04:54
Kościuszki04:56
Mickiewicza04:57
Reja
 
04:58
0 min.
 
Wyspiańskiego05:002 min.
 
Politechnika05:024 min.
 
Miszewskiego05:035 min.
 
Jaśkowa Dolina05:057 min.
 
Klonowa05:068 min.
 
Galeria Bałtycka05:0810 min.
 
Wojska Polskiego05:1012 min.
 
Zamenhofa05:1113 min.
 
Zajezdnia05:1214 min.
 
Strzyża PKM05:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy