Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska22:09
Przychodnia22:10
Rybołowców22:11
Kasztanowa22:12
Latarnia Morska22:13
Krasickiego22:15
Brzeźno22:16
Mazurska22:17
Wczasy22:18
Dworska22:20
al. Hallera22:21
Grudziądzka22:23
Kolonia Uroda22:24
Kościuszki22:26
Mickiewicza22:27
Reja
 
22:28
0 min.
 
Wyspiańskiego22:302 min.
 
Politechnika22:324 min.
 
Miszewskiego22:335 min.
 
Jaśkowa Dolina22:357 min.
 
Klonowa22:368 min.
 
Galeria Bałtycka22:3810 min.
 
Wojska Polskiego22:4012 min.
 
Zamenhofa22:4113 min.
 
Zajezdnia22:4214 min.
 
Strzyża PKM22:4315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy