Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska17:58
Przychodnia17:59
Rybołowców18:00
Kasztanowa18:01
Latarnia Morska18:02
Krasickiego18:04
Brzeźno18:05
Mazurska18:06
Wczasy18:07
Dworska18:09
al. Hallera18:10
Grudziądzka18:12
Kolonia Uroda18:13
Kościuszki18:15
Mickiewicza18:16
Reja
 
18:17
0 min.
 
Wyspiańskiego18:192 min.
 
Politechnika18:225 min.
 
Miszewskiego18:236 min.
 
Jaśkowa Dolina18:258 min.
 
Klonowa18:269 min.
 
Galeria Bałtycka18:2811 min.
 
Wojska Polskiego18:3013 min.
 
Zamenhofa18:3114 min.
 
Zajezdnia18:3215 min.
 
Strzyża PKM18:3316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy