Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska16:58
Przychodnia16:59
Rybołowców17:00
Kasztanowa17:01
Latarnia Morska17:02
Krasickiego17:04
Brzeźno17:05
Mazurska17:06
Wczasy17:07
Dworska17:09
al. Hallera17:10
Grudziądzka17:12
Kolonia Uroda17:13
Kościuszki17:15
Mickiewicza17:16
Reja
 
17:17
0 min.
 
Wyspiańskiego17:192 min.
 
Politechnika17:225 min.
 
Miszewskiego17:236 min.
 
Jaśkowa Dolina17:258 min.
 
Klonowa17:269 min.
 
Galeria Bałtycka17:2811 min.
 
Wojska Polskiego17:3013 min.
 
Zamenhofa17:3114 min.
 
Zajezdnia17:3215 min.
 
Strzyża PKM17:3316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy