Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska15:38
Przychodnia15:39
Rybołowców15:40
Kasztanowa15:41
Latarnia Morska15:42
Krasickiego15:44
Brzeźno15:45
Mazurska15:46
Wczasy15:47
Dworska15:49
al. Hallera15:50
Grudziądzka15:52
Kolonia Uroda15:53
Kościuszki15:55
Mickiewicza15:56
Reja
 
15:57
0 min.
 
Wyspiańskiego15:592 min.
 
Politechnika16:025 min.
 
Miszewskiego16:036 min.
 
Jaśkowa Dolina16:058 min.
 
Klonowa16:069 min.
 
Galeria Bałtycka16:0811 min.
 
Wojska Polskiego16:1013 min.
 
Zamenhofa16:1114 min.
 
Zajezdnia16:1215 min.
 
Strzyża PKM16:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy