Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska14:38
Przychodnia14:39
Rybołowców14:40
Kasztanowa14:41
Latarnia Morska14:42
Krasickiego14:44
Brzeźno14:45
Mazurska14:46
Wczasy14:47
Dworska14:49
al. Hallera14:50
Grudziądzka14:52
Kolonia Uroda14:53
Kościuszki
 
14:55
0 min.
 
Mickiewicza14:561 min.
 
Reja14:572 min.
 
Wyspiańskiego14:594 min.
 
Politechnika15:027 min.
 
Miszewskiego15:038 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0510 min.
 
Klonowa15:0611 min.
 
Galeria Bałtycka15:0813 min.
 
Wojska Polskiego15:1015 min.
 
Zamenhofa15:1116 min.
 
Zajezdnia15:1217 min.
 
Strzyża PKM15:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy