Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Nowy Port Oliwska10:38
Przychodnia10:39
Rybołowców10:40
Kasztanowa10:41
Latarnia Morska10:42
Krasickiego10:44
Brzeźno10:45
Mazurska10:46
Wczasy10:47
Dworska10:49
al. Hallera10:50
Grudziądzka10:52
Kolonia Uroda10:53
Kościuszki
 
10:55
0 min.
 
Mickiewicza10:561 min.
 
Reja10:572 min.
 
Wyspiańskiego10:594 min.
 
Politechnika11:027 min.
 
Miszewskiego11:038 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0510 min.
 
Klonowa11:0611 min.
 
Galeria Bałtycka11:0813 min.
 
Wojska Polskiego11:1015 min.
 
Zamenhofa11:1116 min.
 
Zajezdnia11:1217 min.
 
Strzyża PKM11:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy