Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska09:38
Przychodnia09:39
Rybołowców09:40
Kasztanowa09:41
Latarnia Morska09:42
Krasickiego09:44
Brzeźno09:45
Mazurska09:46
Wczasy09:47
Dworska09:49
al. Hallera09:50
Grudziądzka09:52
Kolonia Uroda09:53
Kościuszki
 
09:55
0 min.
 
Mickiewicza09:561 min.
 
Reja09:572 min.
 
Wyspiańskiego09:594 min.
 
Politechnika10:027 min.
 
Miszewskiego10:038 min.
 
Jaśkowa Dolina10:0510 min.
 
Klonowa10:0611 min.
 
Galeria Bałtycka10:0813 min.
 
Wojska Polskiego10:1015 min.
 
Zamenhofa10:1116 min.
 
Zajezdnia10:1217 min.
 
Strzyża PKM10:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy