Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska07:38
Przychodnia07:39
Rybołowców07:40
Kasztanowa07:41
Latarnia Morska07:42
Krasickiego07:44
Brzeźno07:45
Mazurska07:46
Wczasy07:47
Dworska07:49
al. Hallera07:50
Grudziądzka07:52
Kolonia Uroda07:53
Kościuszki
 
07:55
0 min.
 
Mickiewicza07:561 min.
 
Reja07:572 min.
 
Wyspiańskiego07:594 min.
 
Politechnika08:027 min.
 
Miszewskiego08:038 min.
 
Jaśkowa Dolina08:0510 min.
 
Klonowa08:0611 min.
 
Galeria Bałtycka08:0813 min.
 
Wojska Polskiego08:1015 min.
 
Zamenhofa08:1116 min.
 
Zajezdnia08:1217 min.
 
Strzyża PKM08:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy