Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska06:58
Przychodnia06:59
Rybołowców07:00
Kasztanowa07:01
Latarnia Morska07:02
Krasickiego07:04
Brzeźno07:05
Mazurska07:06
Wczasy07:07
Dworska07:09
al. Hallera07:10
Grudziądzka07:12
Kolonia Uroda07:13
Kościuszki
 
07:15
0 min.
 
Mickiewicza07:161 min.
 
Reja07:172 min.
 
Wyspiańskiego07:194 min.
 
Politechnika07:227 min.
 
Miszewskiego07:238 min.
 
Jaśkowa Dolina07:2510 min.
 
Klonowa07:2611 min.
 
Galeria Bałtycka07:2813 min.
 
Wojska Polskiego07:3015 min.
 
Zamenhofa07:3116 min.
 
Zajezdnia07:3217 min.
 
Strzyża PKM07:3318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy