Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska19:38
Przychodnia19:39
Rybołowców19:40
Kasztanowa19:41
Latarnia Morska19:42
Krasickiego19:44
Brzeźno19:45
Mazurska19:46
Wczasy19:47
Dworska19:49
al. Hallera19:50
Grudziądzka19:52
Kolonia Uroda19:53
Kościuszki
 
19:55
0 min.
 
Mickiewicza19:561 min.
 
Reja19:572 min.
 
Wyspiańskiego19:594 min.
 
Politechnika20:027 min.
 
Miszewskiego20:038 min.
 
Jaśkowa Dolina20:0510 min.
 
Klonowa20:0611 min.
 
Galeria Bałtycka20:0813 min.
 
Wojska Polskiego20:1015 min.
 
Zamenhofa20:1116 min.
 
Zajezdnia20:1217 min.
 
Strzyża PKM20:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy