Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska14:53
Przychodnia14:54
Rybołowców14:55
Kasztanowa14:56
Latarnia Morska14:57
Krasickiego14:59
Brzeźno15:00
Mazurska15:01
Wczasy15:02
Dworska15:04
al. Hallera15:05
Grudziądzka15:07
Kolonia Uroda15:08
Kościuszki
 
15:10
0 min.
 
Mickiewicza15:111 min.
 
Reja15:122 min.
 
Wyspiańskiego15:144 min.
 
Politechnika15:188 min.
 
Miszewskiego15:199 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2111 min.
 
Klonowa15:2313 min.
 
Galeria Bałtycka15:2515 min.
 
Wojska Polskiego15:2717 min.
 
Zamenhofa15:2818 min.
 
Zajezdnia15:2919 min.
 
Strzyża PKM15:3020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy