Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska05:09
Przychodnia05:10
Rybołowców05:11
Kasztanowa05:12
Latarnia Morska05:13
Krasickiego05:15
Brzeźno05:16
Mazurska05:17
Wczasy05:18
Dworska05:20
al. Hallera05:21
Grudziądzka05:23
Kolonia Uroda05:24
Kościuszki
 
05:26
0 min.
 
Mickiewicza05:271 min.
 
Reja05:282 min.
 
Wyspiańskiego05:304 min.
 
Politechnika05:326 min.
 
Miszewskiego05:337 min.
 
Jaśkowa Dolina05:359 min.
 
Klonowa05:3610 min.
 
Galeria Bałtycka05:3812 min.
 
Wojska Polskiego05:4014 min.
 
Zamenhofa05:4115 min.
 
Zajezdnia05:4216 min.
 
Strzyża PKM05:4317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy