Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska20:39
Przychodnia20:40
Rybołowców20:41
Kasztanowa20:42
Latarnia Morska20:43
Krasickiego20:45
Brzeźno20:46
Mazurska20:47
Wczasy20:48
Dworska20:50
al. Hallera
 
20:51
0 min.
 
Grudziądzka20:532 min.
 
Kolonia Uroda20:543 min.
 
Kościuszki20:565 min.
 
Mickiewicza20:576 min.
 
Reja20:587 min.
 
Wyspiańskiego21:009 min.
 
Politechnika21:0211 min.
 
Miszewskiego21:0312 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0514 min.
 
Klonowa21:0615 min.
 
Galeria Bałtycka21:0817 min.
 
Wojska Polskiego21:1019 min.
 
Zamenhofa21:1120 min.
 
Zajezdnia21:1221 min.
 
Strzyża PKM21:1322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy