Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska17:18
Przychodnia17:19
Rybołowców17:20
Kasztanowa17:21
Latarnia Morska17:22
Krasickiego17:24
Brzeźno17:25
Mazurska17:26
Wczasy17:27
Dworska17:29
al. Hallera
 
17:30
0 min.
 
Grudziądzka17:322 min.
 
Kolonia Uroda17:333 min.
 
Kościuszki17:355 min.
 
Mickiewicza17:366 min.
 
Reja17:377 min.
 
Wyspiańskiego17:399 min.
 
Politechnika17:4313 min.
 
Miszewskiego17:4414 min.
 
Jaśkowa Dolina17:4616 min.
 
Klonowa17:4818 min.
 
Galeria Bałtycka17:5020 min.
 
Wojska Polskiego17:5222 min.
 
Zamenhofa17:5323 min.
 
Zajezdnia17:5424 min.
 
Strzyża PKM17:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy