Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska14:13
Przychodnia14:14
Rybołowców14:15
Kasztanowa14:16
Latarnia Morska14:17
Krasickiego14:19
Brzeźno14:20
Mazurska14:21
Wczasy14:22
Dworska14:24
al. Hallera
 
14:25
0 min.
 
Grudziądzka14:272 min.
 
Kolonia Uroda14:283 min.
 
Kościuszki14:305 min.
 
Mickiewicza14:316 min.
 
Reja14:327 min.
 
Wyspiańskiego14:349 min.
 
Politechnika14:3813 min.
 
Miszewskiego14:3914 min.
 
Jaśkowa Dolina14:4116 min.
 
Klonowa14:4318 min.
 
Galeria Bałtycka14:4520 min.
 
Wojska Polskiego14:4722 min.
 
Zamenhofa14:4823 min.
 
Zajezdnia14:4924 min.
 
Strzyża PKM14:5025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy