Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska10:18
Przychodnia10:19
Rybołowców10:20
Kasztanowa10:21
Latarnia Morska10:22
Krasickiego10:24
Brzeźno10:25
Mazurska10:26
Wczasy10:27
Dworska10:29
al. Hallera
 
10:30
0 min.
 
Grudziądzka10:322 min.
 
Kolonia Uroda10:333 min.
 
Kościuszki10:355 min.
 
Mickiewicza10:366 min.
 
Reja10:377 min.
 
Wyspiańskiego10:399 min.
 
Politechnika10:4212 min.
 
Miszewskiego10:4313 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4515 min.
 
Klonowa10:4616 min.
 
Galeria Bałtycka10:4818 min.
 
Wojska Polskiego10:5020 min.
 
Zamenhofa10:5121 min.
 
Zajezdnia10:5222 min.
 
Strzyża PKM10:5323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy