Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska15:38
Przychodnia15:39
Rybołowców15:40
Kasztanowa15:41
Latarnia Morska15:42
Krasickiego15:44
Brzeźno15:45
Mazurska15:46
Wczasy15:47
Dworska15:49
al. Hallera
 
15:50
0 min.
 
Grudziądzka15:522 min.
 
Kolonia Uroda15:533 min.
 
Kościuszki15:555 min.
 
Mickiewicza15:566 min.
 
Reja15:577 min.
 
Wyspiańskiego15:599 min.
 
Politechnika16:0212 min.
 
Miszewskiego16:0313 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0515 min.
 
Klonowa16:0616 min.
 
Galeria Bałtycka16:0818 min.
 
Wojska Polskiego16:1020 min.
 
Zamenhofa16:1121 min.
 
Zajezdnia16:1222 min.
 
Strzyża PKM16:1323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy