Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska14:58
Przychodnia14:59
Rybołowców15:00
Kasztanowa15:01
Latarnia Morska15:02
Krasickiego15:04
Brzeźno15:05
Mazurska15:06
Wczasy15:07
Dworska
 
15:09
0 min.
 
al. Hallera15:101 min.
 
Grudziądzka15:123 min.
 
Kolonia Uroda15:134 min.
 
Kościuszki15:156 min.
 
Mickiewicza15:167 min.
 
Reja15:178 min.
 
Wyspiańskiego15:1910 min.
 
Politechnika15:2213 min.
 
Miszewskiego15:2314 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2516 min.
 
Klonowa15:2617 min.
 
Galeria Bałtycka15:2819 min.
 
Wojska Polskiego15:3021 min.
 
Zamenhofa15:3122 min.
 
Zajezdnia15:3223 min.
 
Strzyża PKM15:3324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy