Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska11:18
Przychodnia11:19
Rybołowców11:20
Kasztanowa11:21
Latarnia Morska11:22
Krasickiego11:24
Brzeźno11:25
Mazurska11:26
Wczasy11:27
Dworska
 
11:29
0 min.
 
al. Hallera11:301 min.
 
Grudziądzka11:323 min.
 
Kolonia Uroda11:334 min.
 
Kościuszki11:356 min.
 
Mickiewicza11:367 min.
 
Reja11:378 min.
 
Wyspiańskiego11:3910 min.
 
Politechnika11:4213 min.
 
Miszewskiego11:4314 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4516 min.
 
Klonowa11:4617 min.
 
Galeria Bałtycka11:4819 min.
 
Wojska Polskiego11:5021 min.
 
Zamenhofa11:5122 min.
 
Zajezdnia11:5223 min.
 
Strzyża PKM11:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy