Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska10:58
Przychodnia10:59
Rybołowców11:00
Kasztanowa11:01
Latarnia Morska11:02
Krasickiego11:04
Brzeźno11:05
Mazurska11:06
Wczasy11:07
Dworska
 
11:09
0 min.
 
al. Hallera11:101 min.
 
Grudziądzka11:123 min.
 
Kolonia Uroda11:134 min.
 
Kościuszki11:156 min.
 
Mickiewicza11:167 min.
 
Reja11:178 min.
 
Wyspiańskiego11:1910 min.
 
Politechnika11:2213 min.
 
Miszewskiego11:2314 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2516 min.
 
Klonowa11:2617 min.
 
Galeria Bałtycka11:2819 min.
 
Wojska Polskiego11:3021 min.
 
Zamenhofa11:3122 min.
 
Zajezdnia11:3223 min.
 
Strzyża PKM11:3324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy