Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska08:18
Przychodnia08:19
Rybołowców08:20
Kasztanowa08:21
Latarnia Morska08:22
Krasickiego08:24
Brzeźno08:25
Mazurska08:26
Wczasy08:27
Dworska
 
08:29
0 min.
 
al. Hallera08:301 min.
 
Grudziądzka08:323 min.
 
Kolonia Uroda08:334 min.
 
Kościuszki08:356 min.
 
Mickiewicza08:367 min.
 
Reja08:378 min.
 
Wyspiańskiego08:3910 min.
 
Politechnika08:4213 min.
 
Miszewskiego08:4314 min.
 
Jaśkowa Dolina08:4516 min.
 
Klonowa08:4617 min.
 
Galeria Bałtycka08:4819 min.
 
Wojska Polskiego08:5021 min.
 
Zamenhofa08:5122 min.
 
Zajezdnia08:5223 min.
 
Strzyża PKM08:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy