Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska05:58
Przychodnia05:59
Rybołowców06:00
Kasztanowa06:01
Latarnia Morska06:02
Krasickiego06:04
Brzeźno06:05
Mazurska06:06
Wczasy06:07
Dworska
 
06:09
0 min.
 
al. Hallera06:101 min.
 
Grudziądzka06:123 min.
 
Kolonia Uroda06:134 min.
 
Kościuszki06:156 min.
 
Mickiewicza06:167 min.
 
Reja06:178 min.
 
Wyspiańskiego06:1910 min.
 
Politechnika06:2112 min.
 
Miszewskiego06:2213 min.
 
Jaśkowa Dolina06:2415 min.
 
Klonowa06:2516 min.
 
Galeria Bałtycka06:2718 min.
 
Wojska Polskiego06:2920 min.
 
Zamenhofa06:3021 min.
 
Zajezdnia06:3122 min.
 
Strzyża PKM06:3223 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy