Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska18:58
Przychodnia18:59
Rybołowców19:00
Kasztanowa19:01
Latarnia Morska19:02
Krasickiego19:04
Brzeźno19:05
Mazurska19:06
Wczasy19:07
Dworska
 
19:09
0 min.
 
al. Hallera19:101 min.
 
Grudziądzka19:123 min.
 
Kolonia Uroda19:134 min.
 
Kościuszki19:156 min.
 
Mickiewicza19:167 min.
 
Reja19:178 min.
 
Wyspiańskiego19:1910 min.
 
Politechnika19:2314 min.
 
Miszewskiego19:2415 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2617 min.
 
Klonowa19:2819 min.
 
Galeria Bałtycka19:3021 min.
 
Wojska Polskiego19:3223 min.
 
Zamenhofa19:3324 min.
 
Zajezdnia19:3425 min.
 
Strzyża PKM19:3526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy