Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska18:18
Przychodnia18:19
Rybołowców18:20
Kasztanowa18:21
Latarnia Morska18:22
Krasickiego18:24
Brzeźno18:25
Mazurska18:26
Wczasy18:27
Dworska
 
18:29
0 min.
 
al. Hallera18:301 min.
 
Grudziądzka18:323 min.
 
Kolonia Uroda18:334 min.
 
Kościuszki18:356 min.
 
Mickiewicza18:367 min.
 
Reja18:378 min.
 
Wyspiańskiego18:3910 min.
 
Politechnika18:4314 min.
 
Miszewskiego18:4415 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4617 min.
 
Klonowa18:4819 min.
 
Galeria Bałtycka18:5021 min.
 
Wojska Polskiego18:5223 min.
 
Zamenhofa18:5324 min.
 
Zajezdnia18:5425 min.
 
Strzyża PKM18:5526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy