Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska15:03
Przychodnia15:04
Rybołowców15:05
Kasztanowa15:06
Latarnia Morska15:07
Krasickiego15:09
Brzeźno15:10
Mazurska15:11
Wczasy15:12
Dworska
 
15:14
0 min.
 
al. Hallera15:151 min.
 
Grudziądzka15:173 min.
 
Kolonia Uroda15:184 min.
 
Kościuszki15:206 min.
 
Mickiewicza15:217 min.
 
Reja15:228 min.
 
Wyspiańskiego15:2410 min.
 
Politechnika15:2814 min.
 
Miszewskiego15:2915 min.
 
Jaśkowa Dolina15:3117 min.
 
Klonowa15:3319 min.
 
Galeria Bałtycka15:3521 min.
 
Wojska Polskiego15:3723 min.
 
Zamenhofa15:3824 min.
 
Zajezdnia15:3925 min.
 
Strzyża PKM15:4026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy