Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska13:53
Przychodnia13:54
Rybołowców13:55
Kasztanowa13:56
Latarnia Morska13:57
Krasickiego13:59
Brzeźno14:00
Mazurska14:01
Wczasy14:02
Dworska
 
14:04
0 min.
 
al. Hallera14:051 min.
 
Grudziądzka14:073 min.
 
Kolonia Uroda14:084 min.
 
Kościuszki14:106 min.
 
Mickiewicza14:117 min.
 
Reja14:128 min.
 
Wyspiańskiego14:1410 min.
 
Politechnika14:1814 min.
 
Miszewskiego14:1915 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2117 min.
 
Klonowa14:2319 min.
 
Galeria Bałtycka14:2521 min.
 
Wojska Polskiego14:2723 min.
 
Zamenhofa14:2824 min.
 
Zajezdnia14:2925 min.
 
Strzyża PKM14:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy