Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska13:17
Przychodnia13:18
Rybołowców13:19
Kasztanowa13:20
Latarnia Morska13:21
Krasickiego13:23
Brzeźno13:24
Mazurska13:25
Wczasy13:26
Dworska
 
13:28
0 min.
 
al. Hallera13:291 min.
 
Grudziądzka13:313 min.
 
Kolonia Uroda13:324 min.
 
Kościuszki13:346 min.
 
Mickiewicza13:357 min.
 
Reja13:368 min.
 
Wyspiańskiego13:3810 min.
 
Politechnika13:4214 min.
 
Miszewskiego13:4315 min.
 
Jaśkowa Dolina13:4517 min.
 
Klonowa13:4719 min.
 
Galeria Bałtycka13:4921 min.
 
Wojska Polskiego13:5123 min.
 
Zamenhofa13:5224 min.
 
Zajezdnia13:5325 min.
 
Strzyża PKM13:5426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy